Projekt 52 książki

02.08.2021

Nazywam się Kamil Matusiak i pochodzę z okolic Trójmiasta.
Od 5 lat inwestuje w siebie, piszę książki, tworzę i realizuję niemożliwe projekty. Od niedawna działam na skalę ogólnopolską budując swoją markę osobistą jako ,,MR POSSIBLE” – (Pan Możliwy).

Moim celem jest zamieniać niemożliwe w możliwe. Zaczarować rzeczywistość. Pokazywać że prawa, które rządzą rzeczywistością można zmieniać, doprowadzając nas do lepszej przyszłości.
Chce spełniać marzenia swoich odbiorców i w kreatywny sposób odmieniać ich rzeczywistość, oraz zawsze osiągnąć sytuację win-win. Pragnę pozostawić po sobie ślad na tym świecie i sprawić że to, co wydawało się niemożliwe, stanie się rzeczywistością.

Pierwszym krokiem jaki poczyniłem w tym kierunku jest stworzenie i realizacja projektu „52 książki w 52 tygodnie”, dzięki któremu chce stać się autorem nr 1 na świecie. Podczas realizacji projektu, co tygodniowo będę dostarczał nową fizyczną, jak i cyfrową publikację napisaną w ciągu 7 dni, dotykającą bardzo szeroko dziedzinę rozwoju osobistego. Projekt jest już w fazie realizacji, przy którym zgromadziłem zespół doświadczonych ekspertów.

Chce zaprosić Cię również do współpracy.

Do projektu poszukuję patronów, którzy lubią angażować się w ambitne i szalone projekty. Chcąc pomóc mi w dokonaniu niemożliwego, dołączyć do ,,Possible Crew,, jako patron, i
podjąć się współpracy w projekcie, otrzymujesz ode mnie korzyści na kwotę + 100.000 zł, które przedstawię ci osobiście.

Jeżeli zależy Ci na budowaniu swojej marki i wizerunku na skalę ogólnopolską, dodatkowo lubisz odważne projekty, oraz również masz ogromne serducho, by wspierać się nawzajem, to z wielką chęcią zapraszam Cię do współpracy.

MR POSSIBLE

Do końca wydarzenia pozostało: