PROJEKT 52

Projekt, w którym podejmuję się napisania 52 książek w 52 tygodnie, powstał z wewnętrznej chęci i pragnienia osiągnięcia tego, co przez wielu uważane jest za absurdalne, niewykonalne i niemożliwe. Magia słowa „NIEMOŻLIWE” urzekła mnie tak bardzo, że postanowiłem podjąć się tego wyzwania.

Wspinając się na wyżyny swoich możliwości, chcę pokazać Ci nieograniczony potencjał, który w nas drzemie, po to, by realizowanie nawet najbardziej szalonych, absurdalnych, głęboko ukrytych marzeń było na porządku dziennym.

Podczas realizacji projektu, co tygodniowo będę dostarczał nową fizyczną, jak i cyfrową publikację napisaną w ciągu 7 dni, dotykającą bardzo szeroko dziedzinę rozwoju osobistego, bowiem szczególnie zależy mi na tym, abyś wykorzystał/ła możliwości i potencjał, jaki masz w sobie. Każda z publikacji będzie nosiła swoją numerację i będzie dotykała tematyki rozwoju osobistego, duchowego, finansowego i sportowego.

Myślę, że to nowy etap, historyczny moment, fundament, początek…
Ty mój drogi/a będziesz zaś świadkiem…
Zapewne zapytasz czego?
Myślę… że czegoś niemożliwego.

Stań się częścią projektu.
Mr Possible.

STAŃ SIĘ

częścią projektu

Zależy mi na współpracy z bardzo doświadczonymi osobami z rynku oraz na jakości moich produktów i działań, stąd też moja kadra jest szeroka i bardzo wyspecjalizowana w swoich działaniach. Dlatego też, Twój udział w projekcie / projektach, może zaowocować na wielką skalę.

Dowiedz się więcej